فروش ساز تار و سه تار

فروش تار و سه تار - خرداد 93

خرید و فروش ساز تار و سه تار

تعدادی ساز تار و سه تار طبق مشخصات زیر در مجموعه هفت حصار برای فروش قرار داده ایم . دوستانی که در زمینه خرید و یا فروش ساز تار با ما تماس میگیرند توجه داشته باشید که سازهای ارائه شده  در آگهی های قدیمی اغلب به فروش رفته اند.

کلیه سازهای موجود در این ماه را در گهی مربوط به همان ماه معرفی خواهیم کرد.

- فروش تار عباسی (8سال ساخت) با صدادهی بسیار عالی مخصوص نوازندگان به قمیت 6/500/000 تومان. فروخته شد.

- فروش یک عدد تار قوامی (5سال ساخت) ساز مناسب و با کیفیت بالایی می باشد. صدای درخشان و زنگ دار به قیمت 4/200/000 تومان.

- فروش یک عدد تاربرزی به قیمت 4/800/00 تومان. دارای صدادهی خوب و مناسب برای علاقه مندانی که قصد شروع نوازندگی را دارند. بدون هیچ اشکال فنی و با فیزیک مناسب. ( کاسه بزرگ) - ساز نو و تازه ساخت می باشد.

- یک عدد تار مشقی- کاسه متوسط - چوب کاسه از توت نیست اما از لحاظ فیزیکی بدون نقص و دارای صدای مناسبی برای هنرآموزان می باشد. قیمت 300/000 تومان.  فروخته شد .

- فروش یک عدد سه تار عظیمی - دسته استخوان کار شده -سرپنجه طرح قنبری - کاسه متناسب و خوش فرم و با صدای عمیق و شفاف به قیمت 450/000 تومان. فروخته شد.

- فروش یک عدد سه تار مظفری - صدای پر و برای علاقه مندان به سبک سه تار نوازی کلاسیک.با قیمیت 450/000 تومان.

- تعدادی سه تار مشقی - با قیمت کارگاه - این سازها با قیمت مشقی به فروش می رسند اما هرکدام از میان تعداد زیادی سه تار انتخاب و از لحاظ ظاهر و صدادهی توسط نوازندگان و کارشناسان مجموعه هفت حصار تایید شده اند. این سه تار ها از 120/000 تا 200/000 تومان قیمت گذاری شده اند.

** دو عدد تار قدیمی و استثنایی در حال اضافه شدن به مجموعه سازهای هفت حصار می باشند که در آگهی های بعدی مشخصات و عکس این سازهای ارزشمند و کمیاب را قرار خواهیم داد.

 ** کلیه ساز های ارائه شده از طرف مجموعه هفت حصار پس از طی مراحل مختلف و تست صدا و فیزیک ساز برای فروش قرار می گیرند و به همین دلیل و اطمینان از کیفیت و قیمت مناسب و پایین تر از فروشگاه های موسیقی ، از این پس امکان تعویض ساز تا سه ماه پس از فروش و در صورت نارضایتی را برای خریداران این مجموعه فراهم آورده ایم.

برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره رایگان جهت خرید و یا فروش ساز خود می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

هفت حصار 09355953923

/ 2 نظر / 74 بازدید
افزایش رایگان بازدید سایت و وبلاگ همراه با جوایز ماهانه

سلام دلت میخواد بازدید سایتت بره بالا؟ میخوای رتبه الکسای سایتت خوب بشه؟ میخوای روزی 200بازدید کننده داشته باشی پیشنهادی دارم که نمیتونی رد کنی!!!!!!!!! با ثبت نام و فعالیت در سایت ما به آدرس http://2max.ir/?ref=151 200 امتیاز بازدید رایگان + 500 تومان هدیه بگیر و ترافیک ورودی سایت خودت رو افزایش بده و رتبه الکسای خودت رو بهبود ببخش راستی آخر هر ماه به کاربرهای فعال که بیشترین امتیاز و بیشترین زیرمجموعه فعال رو جذب کنن جایزه میدیم. اطلاعات بیشتر در http://2max.ir/gifts.php امکان درج تبلیغات بنری، هدیه روزانه و ........ منتظر شما هستیم باتشکر گروه توماکس دات ای ار

اميرعلي حعفري

[جناب شايگان براي اون تاربرزي كه تلفني صحبتش و كرديم مبلغ و به حسابتون واريز كردم ساز و در صورت امكان برام بفرستيد با تشكر