آموزش تار و سه تار
اولین مرکز مجازی آموزش تار و سه تار‌ (شماره تماس: 09355953023)
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: هفت حصار - ۱۳٩۱/۱/٢٠

برای جلوگیری از یکنواختی در مطالب سایت و آشنایی بیشتر شما مخاطبان گرامی با آثار ارزشمند موسیقی ایرانی ، برآنیم تا بطور پراکنده در کنار مطالب آموزشی آثاری رو دراختیار شما عزیزان قرار دهیم.خواهشمندیم از طریق بخش نظرات نظر خودرا در رابطه با موسیقی و مطالب ارائه شده و همچنین در خواست مطالب و قطعات موسیقیایی خودرا مطرح نمایید.

ازانجا که احترام به حقوق مادی و معنوی هنر و هنرمندان رکن اصلی نگرش ما در ارائه مطالب سایت مان می باشد، باطبع از قراردادن آلبوم های موجود در بازار که تنها و تنها منجر به نابودی اوضاح درهم نشر فعلی و بی انگیزگی و لطمه به هنرمندان گرامی خواهد شد خودداری کرده و به جای آن به معرفی و نشر آثار فاخری کمیاب و گهرباری که نایاب تر و قراردادن آن با توجه به برآورد مدیریت سایت منجر به ایجاد صدمات مادی و معنوی نخواهد شد  خواهیم پرداخت.

 پریسا - فاطمه واعظی -Parissa

دانلود بخش اول آلبوم پریسا در مایه اصفهان

( بانو پریسا از معدود خوانندگان مسلط و توانای معاصر هستند که شخصیت و منش والا و فرهیخته ی ایشون از جمله نقاط مثبت هنریشون در کنار صدای آسمانی و توانای بسیار زیاد ایشون در اجرای آواز به ععنوان بخش جدانشدنی و کلیدی موسیقی ایرانی است.)


دانلود  تصنیفی با صدای صدیق تعریف (تصنیف بس کن ای دل در بیات ترک)

دانلود  تار محمدرضا لطفی به همراه آواز مجمدرضا شجریان( برگرفته از آلبوم عشق داند در آواز ابوعطا)

 

هفت حصار
این سایت در راستای آموزش موسیقی ایرانی و ساز تخصصی تار به همراه مقالات و مطالب تخصصی در این باره فعالیت می کند.عمده ی مطالب آورده شده در اینجا مربوط به ساز تار می باشد اما ازآنجا که گستره ی دانش موسیقی و آموزش این ساز , بسیار وسیع می باشد در راستای بالا بردن سطح هنرآموزان سعی نموده ایم مطالب مفید و آموزشی مربوط به دیگر سازهای موسیقی ایرانی را نیز بررسی نماییم... اگرچه رویکرد ما در رابطه با ساز تار می باشد اما امروزه شناخت محدوده و وسعت صوتی دیگر سازها , مباحث تئوریک موسیقی , شناخت کافی از تاریخ موسیقی ایرانی , شناخت و درک مباحث مربوط به ریتم و نوع نگاه نوازندگان به ریتم به عنوان بدنه ی اصلی هر قطعه موسیقیایی و .... در گستره ی وسیع دانش موسیقی روزگار کنونی لازم می باشد و در پی این نیاز اقدام به قرار دادن و انتشار مطالبی خواهیم کرد که اگرچه در بررسی اولیه در حیطه مباحث تخصصی این ساز قرار نمی گیرند اما دانستن آن ها برای نوازندگان این ساز لازم می باشد.... پس به طور کامل به مطالعه قسمت های مختلف این سایت بپردازید. ×× نه تنها سایت ما بلکه هیچ کدام از سایت ها و نرم افزار های آموزشی و کمک آموزشی موسیقی به تنهایی نمی توانند مدعی آموزش کامل موسیقی آنهم موسیقی ژرف و عمیق ایرانی باشند....از نحوه ی صحیح دست گرفتن ساز , تصحیح اشکالات متعدد و متفاوت نوازندگی شما تاشناخت عمیق و درک درست از دستگاه های ایرانی و نحوه ی صداگیری درست از ساز تنها و تنها در نتیجه تلمذ نزد مدرسی آگاه و دلسوز میسر میگردد ...کافیست نگاهی به زندگی اساتید مطرح این هنر اندازید.اما می توانیم در راستای بالابردن سطح بینش و درک درست از موسیقی مفید واقع گردیم بطوریکه در کنار آموزش صحیح در نزد معلم با مطالعه مباحث تخصصی موسیقی به ارتقای هردوجه عملی و نظری خود انجامید. ×× علاقه مندان به فراگیری ساز تار در تهران میتوانند با شماره 09355953023تماس گیرند.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
>